• Zapraszamy

  pon - pt: 9:00 - 17:00

  sob: 10:00 - 14:00

 • Lokalizacja

  ul. Chocimska 28

  Tomaszów Lubelski

 • Kontakt

  tel. 723 21 21 31

  mail: korkowskam@gmail.com

KOSMETYKA

Dobry wygląd dodaje wiary w siebie, pomaga w życiu osobistym i zawodowym. Dlatego też codziennie dbamy o naszych Klientów. Zapewniamy Państwu najwyższy poziom i jakość naszych usług w pięknym i jasnym wnętrzu.

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę zabiegów od pielęgnacyjnych po laserowe. Pracujemy na innowacyjnym sprzęcie wysokiej klasy.

 

DermaPen to urządzenie, które wyposażone jest w 12 igieł, które nakłuwają skórę.

 

DermaPen służy do kontrolowanego uszkodzenia skóry poprzez jej mechaniczne nakłuwanie. Metoda ta określana jest często mianem terapii indukującej tworzenie się kolagenu (ang. CIT – Collagen Induction Therapy), ponieważ stymulacja skóry właściwej przy pomocy rollera prowadzi do powstawania w niej nowych włókien kolagenowych i elastyny oraz jej następczą przebudowę (remodelling), regenerację i odmłodzenie.

 

Nakłuwanie skóry za pomocą igieł o odpowiedniej długości powoduje w jej obrębie mikrourazy i mikrokrwawienia. Krew wydostaje się z uszkodzonych naczyń krwionośnych, a zawarte w niej płytki krwi ulegają aktywacji. W wyniku tego dochodzi do uwalniania z nich tzw. czynników wzrostu. Ma to kluczowe znaczenie w procesie regeneracji tkanek.

 

Czynniki wzrostu uwalniane w skórze przyśpieszają dzielenie, rozwój i różnicowanie się jej komórek oraz stymulują komórki macierzyste i fibroblasty. Pobudzają tworzenie się kolagenu typu I, elastyny, kwasu hialuronowego, glikozaminoglikanów oraz innych składników macierzy międzykomórkowej. Wpływają korzystnie na jakość połączeń międzykomórkowych oraz na poprawę mikrokrążenia w skórze. Inicjują zatem i przyśpieszają procesy autoregeneracji i odbudowy tkanek, promując naturalne, ozdrowieńcze mechanizmy naszego organizmu.

 

Proces regeneracji skóry, jej przebudowy i tworzenia się nowego kolagenu trwa przez okres kilku tygodni po zabiegu. Szybko gojący się naskórek sprawia, że wszystkie etapy procesu odnowy, zapoczątkowane nakłuwaniem, odbywają się w optymalnych warunkach – przy nieuszkodzonej barierze naskórkowej i przy braku wpływu czynników zewnętrznych.

 

 

Na czym polega zabieg?

 

Mezoterapia mikroigłowa polega na intensywnym, bardzo gęstym i odpowiednio głębokim nakłuwaniu wybranych okolic twarzy lub innych części ciała, które chcemy poddać regeneracji. Podczas jednego zabiegu na twarzy powstają dziesiątki tysięcy malutkich nakłuć.

 

DermaPen i rollery mogą być stosowane praktycznie wszędzie, również na dużych obszarach ciała: na twarzy (łącznie z powiekami), szyi, dekolcie, ramionach, grzbietach dłoni, brzuchu, pośladkach i udach.

 

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania pacjenta przed wizytą. Jest procedurą bezpieczną, szybką i zupełnie bezbolesną. Nie powoduje nadwrażliwości na słońce i może być stosowany przez cały rok.

 

Mezoterapia mikroigłowa może być stosowana przy każdym typie skóry, również wtedy, gdy skóra jest bardzo cienka i delikatna.

Efekty

Mezoterapia mikroigłowa zmusza skórę do intensywnej regeneracji. Wywołany stan powoduje dość intensywne, ale bezbolesne zaczerwienienie i opuchnięcie skóry. Jest to zjawisko naturalne i ustępuje całkowicie w ciągu 1-3 dni.

Wykonanie serii zabiegów skutkuje poprawą zarówno strukturalną, jak i funkcjonalną skóry. Jej rezultatem jest m.in. zwiększenie napięcia i elastyczności skóry, pogrubienie naskórka oraz poprawa jego funkcji.

Zabiegi ujędrniają skórę, niwelują blizny po przebytym trądziku, redukują drobne zmarszczki i przebarwienia. Pogrubienie skóry i naskórka powoduje nie tylko redukcję istniejących zmarszczek, ale także to, że popękane naczynka stają się mniej widoczne. To samo dotyczy zasinień pod oczami. Skóra odzyskuje zdrowy i młody wygląd.

Efekty mezoterapii mikroigłowej widoczne są dopiero po pewnym czasie. Najlepsze rezultaty przynosi seria 4-6 zabiegów powtarzanych w odstępach co 2-4 tygodnie.

 

ENDO DEVICE - idealnie gładka skóra

Urządzenie kosmetyczne, które łączy cztery najbardziej skuteczne 

technologie w walce z cellulitem, otyłością i wiotkością skóry:

 

1. fale radiowe  

2. promieniowanie IR  

3. masaż ssąco-próżniowy 

4. mechaniczny masaż rolkami

 

Najnowsze urządzenie kosmetyczne umożliwiające wykonanie niezwykle skutecznych zabiegów:

-antycellulitowych,

-wyszczuplających, 

-modelujących sylwetkę,

-liftingujących skórę twarzy, szyi i dekoltu.

 

DUAL LASER sTPF+

Dual Laser sPTF+   jest to najnowsza, opatentowana technologia. Łączy w sobie wiele funkcji dostosowanych indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Dual Laser sPTF+ łączy energię świetlną oraz cieplną w sposób pozwalający uzyskać najwyższą skuteczność. Został zaprojektowany na podstawie doświadczeń lekarzy i inżynierów, co pozwoliło na ustalenie terapii odpowiedniej do danego rodzaju skóry. System PTF zapewnia dodatkowo gwarancje zabiegów nie tylko skutecznych, ale i bezbolesnych - wszystko dzięki uzyskaniu prostokątnego impulsu światła.

 

 

USUWANIE OWŁOSIENIA

 

Światło jest selektywnie absorbowane przez melaninę (chromofor) zawartą we włosach. Zaabsorbowana energia świetlna jest oddawana do tkanek otaczających, w tym wypadku wewnątrz mieszka włosowego, w postaci energii cieplnej. W związku ze znacznym zwiększeniem temperatury w obrębie mieszka włosowego dochodzi do koagulacji, czyli ścięcia białek. Doprowadza to do odcięcia odżywienia włosa i w konsekwencji dochodzi do jego wypadnięcia.

 

USUWANIE PRZEBARWIEŃ - Pochłonięte przez melaninę światło zamienia się w energię cieplną. Skutkiem procesu jest rozpad cząsteczek pigmentu, których pozostałości zostają usunięte przez fagocyty oraz na drodze odnowy komórkowej skóry. Mogą one zareagować na dwa różne sposoby. Przebarwienia niewielkie, nie odgraniczające się mocno od otaczającego naskórka zostaną rozbite i pochłonięte na drodze fagocytozy. Przebarwienia ciemne, wyraźne odgraniczone od otaczającego naskórka mogą wyłuszczyć się i spowodować pojawienie się strupka, który po zakończeniu procesu regeneracji zejdzie bez pozostawienia blizny i śladu.

FOTOODMŁADZANIE - Światło PTF oddziałuje na fibroblasty poprzez podgrzanie skóry właściwej do temperatury ok. 55°C. Fibroblasty są to komórki odpowiedzialne za aktywację procesu produkcji włókien kolagenowych, elastynowych oraz kwasu hialuronowego naturalnie występującego w skórze. Dodatkowo zwiększona temperatura poprawia mikrocyrkulację krwi - skóra jest lepiej odżywiona i dotleniona. Dzięki tym zjawiskom uzyskujemy efekt odmłodzenia skóry.

TERAPIA NACZYNIOWA - W leczeniu zmian naczyniowych przy użyciu sPTF+ chromoforem docelowym jest oksyhemoglobina obecna w erytrocytach.  Endogenne ciepło powoduje rozkład barwnika i uszczelnienie naczynia. Dodatkowo dzięki zwiększonej syntezie włókien kolagenowych i elastynowych poprawia się kondycja skóry. Staje się ona grubsze, bardziej zwarta, dzięki czemu naczynia krwionośne nie prześwitują, a rumień staje się mniej widoczny.

LECZENIE TRĄDZIKU - Światło oddane przez Dual Laser sPTF+ oddziałuje na metabolit bakterii Acne, odpowiedzialnych za powstawanie zmian trądzikowych. Metabolit ten - porfiryny pod wpływem ciepła przyczynia się do powstania reaktywnych anionów tlenu. Beztlenowe bakterie Acne giną pod wpływem tych oksyanionów. W konsekwencji możemy zaobserwować wyciszenie istniejących i zmniejszenie powstawania nowych zmian.

 

 

 MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

Zabieg z wykorzystaniem mikrodermabrazji diamentowej w MIZU skierowany jest głównie dla osób o skórze mieszanej i tłustej wydzielającej nadmiar sebum. Po zabiegu skóra jest oczyszczona, odżywiona i zdezynfekowana. Martwy naskórek zostaje całkowicie usunięty, a odsłonięta skóra jest odżywiana preparatami o działaniu matującym, regulującym nadmiar sebum i nawilżającym. Seria zabiegów znacząco redukuje blizny i przebarwienia.

Efekty: 

 • likwidacja problemów skórnych (drobnych zmarszczek, uszkodzeń, zanieczyszczeń) 
 • pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny 
 • regeneracja skóry 
 • wzrost absorpcji składników aktywnych z kosmetyków 
 • ochrona przed nowymi uszkodzeniami i starzeniem

 Przeciwwskazania:

 • aktywne stany zapalne skóry (opryszczka, ropne krosty) - należy poczekać na wygojenie się zmian skórnych
 • nowotwory skóry
 • uszkodzenia ciągłości skóry

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

Mezoterapia bezigłowa jest to jeden z najnowocześniejszych, nieinwazyjnych systemów odmładzania skóry, redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej oraz leczenia różnorodnych problemów skóry twarzy i ciała. Stanowi alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej. Urządzenie do mezoterapii bezigłowej wykorzystuje zjawiska fizyczne zachodzące w błonach komórkowych i w warstwie rogowej naskórka, pozwalające na otwarcie nowych dróg wprowadzania aktywnych preparatów do głębokich warstw skóry bez konieczności użycia igieł.

Podstawowym celem mezoterapii bezigłowej jest odmładzanie, normalizowanie, rewitalizowanie, nawilżanie skóry, rozjaśnianie plam, spłycanie zmarszczek, lifting oraz redukcja cellulitu, tkanki tłuszczowej, rozstępów, ujędrnienie biustu.
 
ZALETY:
 • nie jest metodą inwazyjną,
 • nie ma skutków ubocznych,
 • zapobiega i leczy różnego rodzaju defekty skórne,
 • pozwala usunąć oznaki starzenia przy maksymalnym komforcie dla pacjenta,
 • ma zastosowanie do substancji jonowych, niejonowych i lipidowych,
 • za pomocą urządzenia emitowane są kontrolowane impulsy elektromagnetyczne o niskim natężeniu i wysokiej częstotliwości,
 • po zabiegu komórka powraca do normalnego stanu, odzyskuje swoją integralność, a właściwości błony komórkowej normalizują się.

W mezoterapii bezigłowej stosowane są koktajle z wykorzystaniem analogicznych substancji jak w klasycznej mezoterapii igłowej lub używane są specjalne mieszanki gotowe do użycia uwzględniające właściwości sprzętu.

CZĘSTOTLIWOŚĆ WYKONYWANIA ZABIEGU:

Zalecana jest seria 4 – 12 zabiegów:

 • Pierwsze 4 zabiegi najlepiej jest wykonać co tydzień.
 • Kolejne co 2- 3 tygodnie jeden.

 

OXYBRAZJA

OXYBRAZJA - nazywana inaczej mikrodermabrazją wodno-tlenową.  Jest to rodzaj peelingu mechanicznego, gdzie czynnikiem złuszczającym naskórek jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej aplikowanych pod ciśnieniem sprężonego powietrza za pomocą specjalnie skonstruowanego aplikatora. Zabieg ten jest skuteczną, a zarazem w pełni bezpieczną metodą złuszczania naskórka umożliwiającą przeprowadzenie go u osób o cerze naczyniowej, delikatnej i wrażliwej. Zabieg oddziałuje również na skórę właściwą, pobudzając syntezę włókien kolagenowych i elastynowych. Dzięki temu następuje zwiększenie elastyczności skóry i spłycenie powierzchownych zmarszczek. Oxybrazja ułatwia usuwanie zaskórników, zmniejsza łojotok oraz działa na bakterie beztlenowe, które odpowiedzialne są za powstawanie trądziku pospolitego. Oprócz złuszczania w oxybrazji wykorzystuje się terapię zimnem, co hartuje i wzmacnia ściany naczyń. Zabieg jest nieinwazyjny i bezbolesny.
 
INFUZJA TLENOWA - Wszechstronność technologii tlenowej sprawia, że urządzenie znajduje zastosowanie w wielu innych dziedzinach medycyny i kosmetyki, umożliwiając osiągnięcie szybkich i trwałych efektów bez stresu związanego z zabiegiem chirurgicznym. Podczas zabiegu emitowany jest strumień czystego tlenu, który przechodząc przez grubą warstwę naskórka w głąb skóry właściwej pobudza mikrokrążenie krwi, przyspieszając przemianę materii w sąsiednich tkankach. 
 
O stanie naszej skóry decyduje wiele czynników, takich jak wiek, stres, zanieczyszczenie środowiska czy choroby, które powodują degradację włókien kolagenu i elastyny. Dotlenienie skóry daje efekt "rewaskularyzacji",dzięki czemu staje się ona zdrowsza, miększa oraz odzyskuje prawidłowe napięcie i blask. Pierwszorzędnym efektem działania tlenu jest zatem rewitalizacja warstw skóry. Dodatkowo, wtłaczany pod ciśnieniem tlen pobudza metabolizm i może służyć do przenoszenia cząsteczek substancji aktywnych przez warstwę skóry właściwej i naskórka. 
 
W okresie przed i po zabiegu nie jest wymagana żadna szczególna pielęgnacja, a klient może od razu powrócić do normalnego funkcjonowania. Zabieg nie jest inwazyjny ani bolesny, towarzyszy mu przyjemne uczucie świeżości. Metoda zabiegu jest prosta, ale skuteczna. Polega na poddawaniu skóry działaniu strumienia tlenu emitowanego przez jedną z dwóch głowic w połączeniu z jednoczesną aplikacją składników aktywnych przy pomocy specjalnego spryskiwacza (pistoletu natryskowego). W zależności od wielkości głowica infuzyjna można być wykorzystana do zabiegów na obszarze twarzy, szyi, dekoltu, dłoni, nóg, brzucha i rąk, w każdym wypadku przywracając jędrność i poprawiając ogólny stan starzejącej się skóry.
 
Efekt zabiegów:
 • wyraźnie odżywienie i dotlenienie skóry 
 • poprawa jędrności i elastyczności skóry
 • redukcja zmarszczek
 • pobudzenie naturalnych procesów odbudowy skóry
 • łagodzenie zmian trądzikowych

PEELING KAWITACYJNY

Peeling kawitacyjny to zabieg polegający na oczyszczeniu skóry poprzez peeling ultradźwiękowy. Poza złuszczeniem, wibracje ultradźwiękowe, wzbogacone o mikromasaż, poprawiają mikrokrążenie i dotleniają skórę. Co ważne, peeling kawitacyjny jest bezbolesnym zabiegiem i przeznaczony jest również dla osób, które mają wrażliwą skórę i nie mogą korzystać z oczyszczania manualnego. Pierwszym krokiem jest zwilżenie skóry. Następnie kosmetyczka rozprowadza ultradźwięki po skórze za pomocą specjalnej szpatułki. Następnie skóra jest gotowa do następnych zabiegów, np. głębokiego nawilżenia. Skóra po peelingu kawitacyjnym jest odpowiednio oczyszczona, wygładzona i przygotowana na przyjęcie kolejnych substancji odżywczych (np. ampułki czy maski nawilżającej). Dzięki temu, że peeling kawitacyjny usuwa martwe komórki skóry, wnikanie kosmetyków skóry do jej wnętrza staje się znacznie łatwiejsze. 

ZALETY:

- zabieg jest bezbolesny
- usuwa martwy naskórek i nadmiar sebum
- wygładza (poprawia strukturę blizn)
- regeneruje skórę
- dokładnie oczyszcza skórę twarzy
- rozjaśnia przebarwienia skóry
- wzmaga produkcję kolagenu
- poprawia mikrokrążenie

PRZECIWWSKAZANIA:

- ciąża
- niewydolność krążenia
- osteoporoza

CZĘSTOTLIWOŚĆ WYKONYWANIA ZABIEGU:

Peeling kawitacyjny możemy wykonać jednorazowo, lub jeśli istnieje taka konieczność, raz w tygodniu przez okres kilku tygodni (warto zasięgnąć opinii kosmetologa). By cieszyć się gładką, zdrową skórą i podtrzymać efekt, warto poddawać się zabiegowi peelingu kawitacyjnego raz w miesiącu.
 

DERMOMASAŻ (DERMAROLLER)

Dermo-massager jest nowoczesnym aparatem służącym do wykonywania masażu podciśnieniowego, którego głównym działaniem jest rozpad „zrazików” tłuszczowych i przywrócenie prawidłowego funkcjonowania naczyń włosowatych i limfatycznych w skórze. Dermomasaż jest odpowiednikiem masażu ręcznego, często stosowanego w fizykoterapii. Jest to nowoczesny zabieg polegający na oddziaływaniu na skórę i podskórną tkankę łączną równocześnie stymulacji mechanicznej i podciśnienia. Głowica zabiegowa zasysa w podciśnieniu fałd skóry, który dodatkowo jest rozmasowywany przez zewnętrzne ruchome rolki głowicy. Efektem zabiegu jest likwidacja cellulitu dzięki rozbiciu komórek tłuszczowych, co daje się zaobserwować przez widoczną redukcję obwodu ciała. Jednocześnie dermomasaż usprawnia krążenie wewnątrztkankowe, eliminuje toksyny, przyspiesza rozkład tłuszczu (lipolizę) w głębokich warstwach tkanki podskórnej, zmniejsza retencję wody oraz wspomaga regenerację skóry i w widoczny sposób wspomaga przywrócenie jędrności skórze. Wielokierunkowe oddziaływanie na tkankę pozwala uzyskać doskonałe rezultaty nie tylko w redukcji cellulitu (w różnym stopniu zaawansowania) ale również redukcję lokalnych otłuszczeń i ujędrnienie skóry, jednym słowem przywraca harmonię sylwetki.

EFEKTY DZIAŁANIA

 • modelowanie ciała - redukcja tkanki tłuszczowej
 • zmniejszenie cellulitu
 • ujędrnienie ciała
 • wspomaganie drenażu limfatycznego
 • poprawa ukrwienia i odżywienia skóry
 • spłycenie blizn i niwelacja rozstępów
 • możliwość stosowania wraz z kosmetykami

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU:

 • Stany zapalne skóry
 • Uszkodzenia skóry
 • Skłonność do krwawień i powstawania wybroczyn (siniaków)
 • Popękane naczynka krwionośne
 • Niewydolność krążenia
 • Gorączka i osłabienie organizmu
 • Nadciśnienie tętnicze
 • Choroba nowotworowa
 • Ciąża

Seria zabiegów:

 • Likwidacja cellulitu: 2-3 razy w tygodniu, minimum 10 zabiegów

 • Utrwalenie efektu i zapobiegawczo: 1-3 razy w miesiącu

 • Zabiegi należy przeprowadzać z częstotliwością 2-3 razy w tygodniu. Zauważalnie zmniejszenie cellulitu osiąga się po co najmniej 8 zabiegach. Liczba zabiegów uwarunkowana jest fazą cellulitu, wiekiem i ogólną kondycją klienta. Po zlikwidowaniu cellulitu zabiegi z częstotliwością 1-3 razy w miesiącu w celu zapobiegania nawrotowi.

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

Mikrodermabrazja jest nowoczesną metodą mechanicznego złuszczania  warstwy rogowej naskórka. Dzięki natychmiast widocznym rezultatom należy do najczęściej wybieranych przez klientów zabiegów. Podczas mikrodermabrazji diamentowej efekt eksfoliacji uzyskuje się poprzez działanie ścierające głowic pokrytych warstwą diamentu oraz pompy zasysającej martwy zrogowaciały naskórek. mikrodermabrazja w przeciwieństwie do podobnych systemów(mikrodermabrazji diamentowej) dostępnych na rynku w urządzeniu zastosowano diament naturalny (nie diamenty syntetyczne lub mikrokryształki niewiedomego pochodzenia). Technika wykonania zabiegu jest podobna do mikrodermabrazji proszkowej, jednak stosowanie korundu czy innych proszków ściernych może powodować pozostawanie cząsteczek proszku w skórze, czego długofalowych rezultatów nie znamy, a także może wywoływać reakcje alergiczne. Stosując mikrodermabrazję diamentową unikamy tego niebezpieczeństwa. Metoda ta pozwala na stopniowe, kontrolowane, mechaniczne ścieranie naskórka warstwa po warstwie aż do pożądanego poziomu z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb skóry.

 

Usunięcie powierzchniowych warstw pobudza również produkcję kolagenu i elastyny, stymuluje naturalny wzrost nowej tkanki. W wyniku usunięcia wierzchnich warstw naskórka skóra staje się gładsza, jaśniejsza, świeższa i bardziej elastyczna już po pierwszym zabiegu. Głębsza mikrodermabrazja spłyca blizny i rozstępy, redukuje lub całkowicie eliminuje drobne zmarszczki, zmniejsza rozszerzone pory i przebarwienia. Zmiany histologiczne dotyczą nie tylko naskórka, ale również skóry właściwej (stymuluje mikrokrążenie i przepływ limfy, przyspiesza usuwanie toksyn z głębszych warstw skóry).

Niewątpliwą zaletą zabiegu jest to, że jest on bezbolesny, prosty, trwa krótko i po jego wykonaniu pacjent nie jest wyłączony z życia codziennego.

Poza mikrodermabrazją twarzy, szyi i dekoltu w naszym gabinecie istnieje możliwość przeprowadzenia zabiegu na pośladkach, udach, plecach itd. (do tego celu służy specjalna końcówka do ciała).

 

 

OPALANIE NATRYSKOWE FAKE BAKE

Pięknie opalona skóra już nie musi wiązać się z przekonaniem, że jest narażona na szkodliwe działanie promieni słonecznych i jej przedwczesne starzenie. U nas spotkasz miłośniczki zdrowej opalenizny, które regularnie korzystają z zabiegu opalania natryskowego Fake Bake i dlatego tylko taką formę opalania oferujemy. Pracujemy na najwyższej klasy sprzęcie i produktach premium, których formuła oparta jest wyłącznie na naturalnych składnikach, dzięki którym opalenizna jest równomierna i trwała, a skóra maksymalnie odżywiona. Nie musisz się już martwić o poparzenia, zaczerwienienia, smugi czy też inne niedoskonałości.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę jego osobiste preferencje i oczekiwania. Nasz team profesjonalistów dobierze preparat tak, aby Twoja opalenizna wyglądała perfekcyjnie i kusząco, uwzględniając karnację, rodzaj skóry, kolor włosów czy okoliczność.

Zabieg opalania natryskowego Fake Bake jest idealny zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn pragnących zdrowej i pięknie opalonej skóry w niebywale krótkim czasie. Zabieg trwa zaledwie 15 minut, a opalenizna utrzymuje się około 10 dni.

Jest to bezpieczna forma opalania dla kobiet w ciąży, matek karmiących oraz osób, które z jakichkolwiek powodów nie mogą wystawiać się na promienie UV np. bardzo jasny fototyp skóry, alergie czy inne problemy dermatologiczne.

Jak przygotować się do zabiegu opalania natryskowego FAKE BAKE?

 • skórę należy oczyścić z makijażu, dezodorantu, perfum, olejków do ciała i innych produktów kosmetycznych, ponieważ mogą one wchodzić w reakcje ze składnikami płynów Fake Bake,
 • wykonać DOKŁADNY peeling całego ciała (najlepiej przy pomocy szorstkiej strony gąbki i zwykłego mydła)
 • depilacja zalecana jest maksymalnie 24h przed zabiegiem opalania natryskowego,
 • nie należy używać innych produktów samoopalających na tydzień przed zabiegiem.
 • przyjść w ciemnych i luźnych ubraniach (lużny dres, kombinezon tak uda czy ręce nie miały szans ocierac się o siebie)

 

Jak przebiega opalanie natryskowe FAKE BAKE?

 • Po konsultacji z Panią Kosmetolog z kieleckiego Centrum Medycyny i Estetyki, dobrany zostanie odpowiedni odcień płynu opalającego Fake Bake do karnacji.
 • Cały zabieg będzie trwał nie dłużej niż 10 min.
 • Po zabiegu zalecamy odczekanie kilku minut, aby produkt mógł wchłonąć się w skórę.
 • Preparaty nie wydzielają charakterystycznego dla DHA zapachu.
 • W czasie gdy opalenizna będzie się rozwijać, piękny wygląd skóry zawdzięczamy kolorowi wstępnemu.

 

Jakie są zalecenia po zabiegu opalania natryskowego FAKE BAKE?

 • unikać kontaktu z wodą,
 • założyć luźne, ciemne ubrania,
 • nie nakładać żadnych kosmetyków,
 • pozostawić produkt na skórze przez conajmniej 4-6 godzin,
 • unikać nadmiernego pocenia,
 • para oraz kontakt z gorącymi napojami może usunąć kolor samoopalacza nad ustami, taki sam efekt może dać pasta do zębów.

 

Po rozwinięciu się opalenizny:

 • zmyć kolor wstępny pod bieżącą woda
 • gdy woda będzie już czysta, umyć się przy użyciu mydła lub płynu do higieny intymnej, używamy jedynie balsamów nawilżających nie zawierających tłustych składników,
 • unikać produktów zawierających AHA – mogą usuwać kolor,
 • unikać basenu – woda chlorowana może spowodować szybsze blaknięcie opalenizny

 

 

 

 

 • Endo Device
  Endo Device
 • Dual Oxy - Oxybrazka z infuzją
  Dual Oxy - Oxybrazka z infuzją
 • DERMOMASAŻ - DERMAROLLER
  DERMOMASAŻ - DERMAROLLER
 • Laser sPTF
  Laser sPTF