• Zapraszamy

  pon - pt: 9:00 - 17:00

  sob: 10:00 - 14:00

 • Lokalizacja

  ul. Chocimska 28

  Tomaszów Lubelski

 • Kontakt

  tel. 723 21 21 31

  mail: korkowskam@gmail.com

DLA DZIECI

 

 •  KOLCZYKI DO PRZEKŁUWANIA USZU Z PLASTIKU MEDYCZNEGO Z ZEROWĄ (0%) ZAWARTOŚCIĄ NIKLU! 

 

Szwedzki system Blomdahl Medical jest pierwszą metodą przekłuwania uszu, nosa i pępka z zachowaniem całkowitej sterylności zabiegu, bez ryzyka zakażeń wirusowych czy bakteryjnych oraz alergii na nikiel. Elementy mające kontakt z ciałem wykonane są z tworzywa medycznego z zerową zawartością. System złożony jest z dwóch elementów: niestykającego się z ciałem aparatu do aplikacji oraz wymiennej, jednorazowej (!) kasetki zawierającej wybrany przed zabiegiem kolczyk. Każda kasetka ma plombę z unikalnym numerem sterylizacji, co jest gwarancją tego, że nigdy nie była używana i nie miała kontaktu z otoczeniem.

W metodzie stosowana jest biżuteria Blomdahl Jewellery, wykonana z tworzywa sztucznego stosowanego w implantologii (bez niklu) nie powodująca zaczerwienienia, uczucia gorąca, swędzenia, czy bólu towarzyszących alergii kontaktowej. Zastosowano w niej ciekawe rozwiązania ułatwiające gojenie świeżo przekłutych miejsc, zatyczki kolczyków osłaniające ostrą końcówkę sztyftu (uniemożliwia wypadnięcie kolczyka) .
Zabieg przekłucia uszu oraz biżuteria Blomdahl dostępne są w Mizu, odpowiadając na pytania zadawane odnośnie przekłucia uszu u dzieci - nie przynosimy ze sobą swoich kolczyków.

Sporo kontrowersji wywołują klasyczne metody bodypiercingu, w których stosuje się przyrządy wielokrotnego użytku, mające bezpośredni kontakt z otoczeniem, skórą i płynami ustrojowymi wielu osób. Do tego są wykonane z materiałów, które nie zostały przystosowane do specjalistycznej sterylizacji, więc nie można ich w pełni zdezynfekować.

 

 

 

 • FOTEL FRYZJERSKI SPECJALNIE DLA NASZYCH MAŁYCH KLIENTÓW! NIGDY WIĘCEJ STRACHU PRZED FRYZJEREM!

Na tym foteliku Nasz mały klient będzie mógł się bawić!
Nasz Dziecięcy fotel fryzjerski w kształcie samochodu wyścigowego jest wyposażony w klakson i światła.
Nawet najbardziej niesforne maluchy będą zachwycone. Nasz fotel fryzjerski jest bardzo wygodny, zapewnia komfort Twojemu dziecku i ergonomię pracy dla nas!

 

 • KĄCIK ZABAW DLA DZIECI

Zadbaliśmy również o to by w MIZU dzieci czuły się jak najbardziej komfortowo. Nie pośpieszamy, dajemy naszemu małemu klientowi czas na oswojenie się z nami i otoczeniem. Dla dziecka często ścięcie włosów kojarzy się z czymś niemiłym i stresującym, patrząc na naszych małych Klientów bez ogródek możemy stwierdzich że łamiemy stereotyp zakłądu fryzjerskiego jako salę tortur.:) Same jesteśmy mamami więc wiemy jak podejść do dziecka by wracał do nas z uśmiechem na buzi :)  Dzieci u nas mogą czuć sę jak u siebie ponieważ posiadamy doskonale wyposażony kącik zabaw który na pewno zajmie maluszka jak i troszkę wieksze dziecko na dluższą chwilę tak by też rodzic mógł skorzystać z naszych usług nie szukając na ten czas opiekunki dla dziecka.

 •  Wykwalifikowana i cierpliwa kadra da Twojemu dziecku spokój i poczucie bezpieczeństwa podczas strzyżenia co nagrodzimy słodką niespodzianką :)