• Zapraszamy

  pon - pt: 9:00 - 17:00

  sob: 10:00 - 14:00

 • Lokalizacja

  ul. Chocimska 28

  Tomaszów Lubelski

 • Kontakt

  tel. 723 21 21 31

  mail: korkowskam@gmail.com

O NAS

 • Nasze wnętrze

MIZU to salon kosmetyczno-fryzjerski w Tomaszowie Lubelskim, który może pochwalić się zastosowaniem zarówno innowacyjnych metod pielęgnacji twarzy i ciała i włosów, jak i wykorzystaniem sprawdzonych przez lata, tradycyjnych zabiegów kosmetycznych i fryzjerskich. Przy zabiegach kosmetycznych pracujemy na kosmetykach renomowanych firm takich jak m.in. Eldan, Apis, Bielenda, Corpora i wielu innych.

Stanowisko do wizażu wyposażone jest w kosmetyki i akcesoria renomowanych firm takich jak Make up Atelier Paris, Revlon, Smashbox, Kryolan, Make up Forever, Ardel, Glazel, Inglot i inne których nie sztuka wymienić, zaś o włosy dbamy wykorzystując kosmetyki Emmebi Italia i Z.one Concept,  JOICO oraz CocoChoco.

Jesteśmy salonem jutra, idącym z duchem czasu tak, aby wszystkie nowinki kosmetyczne i fryzjerskie były do dyspozycji naszych Klientek.

Szeroki wachlarz wielu dziedzin kosmetycznych oraz nasza oferta fryzjerska sprawi, że MIZU napewno zaspokoi potrzeby najbardziej wybrednej klienteli!

 

OTWARTE: od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17.00 (w przypadku wcześniejszego umówienia się jestesmy otwarci do 19.00)  oraz w soboty 9:00 - 14:00

LOKALIZACJA ul. Chocimska 28 Tomaszów Lubelski

KONTAKT tel. 723 21 21 31 , Facebook : https://www.facebook.com/mizusalon/